Joprojām iespēja pāriet uz Windows 10 bezmaksas

windows 10, free upgrade, upgrade, windows, bezmaksas,

Microsoft piedāvāja visiem

Microsoft piedāvāja visiem, kas vēlējās uzlabot savas sistēmas kurām darbojās Windows 7 vai Windows 8.1 To varēja izdarīt bezmaksas līdz 29. jūlijā, 2016.

Microsoft paziņoja, ka tas nebeigsies tiem klientiem, kuri izmanto "assistive technologies". Microsoft neatklāja, kādas prasības būs jāizpilda, lai Microsoft bezmaksas jaunināšanas piedāvājums pēc 29. jūlija, 2016 turpinātos.

Šodien jaunā Windows 10 Upgrade mājas lapā klientiem, kuri izmanto "assistive technologies" ir uzsākta.Bezmaksas Windows 10 jaunināšana

Bezmaksas Windows 10 jaunināšana

Microsoft pieņēma lēmumu sniegt bezmaksas jaunināšanas piedāvājumu visiem klientiem, kuri izmanto "assistive technologies". Tas nozīmē, ka ikviens noklikšķinot jauninājuma pogu tīmekļa vietnē var sāktu atjaunināšanas procesu.

Microsoft paskaidroja, ka nav ierobežota piekļuve "assistive technologies". Faktiski, uzņēmums nav ierobežojis piekļuvi vispār. Taču jūs apliecināt, ka jūs izmantojat "assistive technologies" ar klikšķi un spiežat jaunināšanas pogu.

Ko tas nozīmē?

Tas nozīmē, ka ikviens, pat klienti, kuri neizmanto "assistive technologies", var uzlabot savu operētājsistēmu par brīvu pēc 29. jūlija, 2016.