Windows XP un Office 2003 atbalsta beigas.

Windows XP

Kāpēc Microsoft pārtrauc operētājsistēmai Windows XP un programmu komplektam Office 2003 atbalstu?

Microsoft biznesa un izstrādātāju produktiem, tostarp Windows un Office produktiem, tiek piešķirts vismaz 10 gadus ilgs atbalsts (5 gadus ilgs galvenais atbalsts un 5 gadus ilgs paplašinātais atbalsts) atbalstītajā servisa pakotnes līmenī.

Tādējādi operētājsistēmai Windows XP SP3 un programmu komplektam Office 2003 atbalsts tiks pārtraukts 2014. gada 8. aprīlī.

Microsoft

Kas notiek, ja datorā instalētā operētājsistēmas Windows versija vairs netiek atbalstīta?

Neatbalstīta operētājsistēmas Windows versija vairs nesaņems programmatūras atjauninājumus no operētājsistēmas Windows atjaunināšanas. Tas ietver drošības atjauninājumus, kas var palīdzēt datora aizsardzībā pret bīstamiem vīrusiem, spiegprogrammatūru un citu ļaunprogrammatūru, kas var zagt jūsu personas informāciju. Turklāt
Windows atjaunināšana instalē jaunākos programmatūras atjauninājumus, kas uzlabo operētājsistēmas Windows uzticamību, jaunus draiverus aparatūrai u. c.

Pēc 2014. gada 8. aprīļa vairs nebūs pieejami jauni drošības atjauninājumi, ar drošību nesaistīti labojumu faili, bezmaksas vai maksas ar palīdzību veicamas atbalsta opcijas vai tiešsaistes tehniskā satura atjauninājumi.

Ja operētājsistēma Windows XP SP3 un programmu komplekts Office 2003 turpina darboties jūsu vidē pēc to atbalsta beigu datuma, jūsu uzņēmums var tikt pakļauts potenciāliem riskiem, piemēram:

Vai operētājsistēma Windows turpinās darboties?

Pat ar neatbalstītu operētājsistēmas Windows XP versiju vai operētājsistēmu Windows Vista bez servisa pakotnēm operētājsistēma Windows būs startējama un darbosies kā ierasts.

winxp-to-win8

Atbalstāmas operētājsistēmas Windows instalēšana.

Lai turpinātu darbu ar atbalstītām Windows un Office versijām, nekavējoties sāciet plānošanu un lietojumprogrammu testēšanu un pabeidziet izvietošanu pirms atbalsta sniegšanas beigām. Laiks atvadīties no XP.

AiDiG palīdzēs jums ar programmu saderības noteikšanu un operētājsistēmas pārinstalēšanu, lietošanas apmācību. AiDiG uzinstalēs jauno operētājsistēmu Windows 7, Windows 8 vai Windows 8.1, kā arī AiDiG uzinstalēs Office 2007, Office 2010, Office 2013 vai jaunāko Microsoft lolojumu Office 365. Palīdzēsim ar datu pārlikšanu no vecās operētājsistēmas uz jauno.

Office2013

Palīdzēsim uzņēmumiem sagatavoties 2014. gada 8. aprīlim.

Bieži uzdotie jautājumi par Microsoft atbalsta lietošanas cikla politiku.